
- Reading Group
- SPRING Academy
Reading Group: The Art of Joy
Op welke manieren kan de essentie van een romanpersonage naar het toneel worden gebracht?
Kom bij ons in de gezellige en informele sfeer van Savannah Bay, voor een ochtend van samen lezen en praten. Een boek in de ene hand, een kopje thee en een koekje in de andere.
De kunstenaars Nathan Ooms & Anna Franziska Jäger, die Modesta (play of language & lips) presenteren op SPRING, organiseren deze leesgroep over de roman die hen inspireerde: The Art of Joy, van Goliarda Sapienza. Een roman die 30 jaar lang werd afgewezen tot hij werd gepubliceerd.
Ze zullen enkele fragmenten uit het boek delen, waarvan ze gefascineerd zijn door het hoofdpersonage: Modesta. Een jong meisje dat opgroeit door te leren hoe ze pijn in plezier kan veranderen. Een vrouw die de regels van taal en sociale conventies verdraait. Ze zullen onthullen wat hen ertoe bracht om een voorstelling over haar te maken en hoe ze besloten om een verstrengeling van lichamen, personages en stemmen te ensceneren als een ode aan de chaos van ervaring en het vreugdevolle verlies van opgroeien.
Alle leesgroepen zijn gratis, maar meld je wel aan zodat we weten hoeveel mensen we kunnen verwachten. De plaatsen zijn beperkt. Bekijk ook onze leesgroep over Arab Futurism.