Na twee succesvolle voorstellingen op SPRING met artistiek partner Florentina Holzinger (Wellness en Schönheitsabend) keert Vincent Riebeek terug op het festival. Deze keer met zijn ‘con-temporary queer dance musical’ One of a kind. Vergeet alles wat je over musicals weet en bereid je voor op rollenspel en gedaanteverwisselingen, naaktheid en maskers, lichamen die spelen, dansen, zingen en playbacken. Een wervelwind aan beweging en reuring is het resultaat in deze losgeslagen mix van nep, echt en origineel.
De vier performers balanceren zorgvuldig op de scherpe grens tussen kunst en amusement. Met hun speelse maskerade en flexibele kijk op gender, delen ze hun caleidoscopische beeld van identiteit. Een ‘queer perspective’ geldt hier als alwetend perspectief. One of a kind spoort het publiek aan om hun eigen verhaal te creëren en hun eigen idee te vormen over identiteit, authenticiteit en solidariteit.
Concept and dramaturgy: Vincent Riebeek
Created in dialogue with/performed by: Esther Arribas, Fernando Belfiore, Dani Brown, Nicolas Roses.
Advice: Renee Copraij, Andrea Bozic, Julien Alembik
Producent: Dansco
Met ondersteuning van: DAS Theatre, Frascati, Dansmakers & Jacuzzi
Met dank aan: Barbara van Lindt, Heske van den Ende, Marc Streit, Marieke van Bueren, Rose Akras, the Das Arts Community, Hans and Marion Riebeek, Jacques Riebeek, Michele Rizzo, Tomislav Feller and many others who contributed either their help or advice in realizing this project along the way
17/05/2019 19:00
18/05/2019 21:00
€17,- / €14,-
Theater Kikker, Grote Zaal
SPRING 2019
Duur: 80 min
Taal: Engels
+ Flitsintro (za 18 mei)
+ 10 minutes 10 questions (za 18 mei)
Combiticket mogelijk op 18 mei.
Scroll naar beneden voor
meer informatie.
=( $lang == "" ? "Eviatar/Said & Rising" : "{st_title_$lang}" )?>
=( $lang == "" ? "One of a kind" : "{st_title_$lang}" )?>
Blogger Floris van den Berg beschrijft zijn top 3 voorstellingen van SPRING 2019