Ga naar de inhoud
  • Nieuws

No business as usual, culturele boycot Israel

02.10.2025

SPRING sluit zich aan bij de culturele boycot van Israël. We vinden een boycot niet iets om luchtig op te vatten. Dit geldt zeker voor de kunstensector, waar we voortdurend bruggen bouwen, verbindingen leggen en wederzijds begrip proberen te creëren. Maar we hebben in de kunsten ook eerlijkheid, rechtvaardigheid en vrijheid hoog in het vaandel staan.

In een tijd waarbij een genocide zich voor onze ogen voltrekt, moeten we een duidelijk en eenduidig standpunt innemen. Wij zien het als onze plicht om ons achter de slachtoffers te scharen en onze stem te laten horen.

Wij als SPRING team sluiten ons dan ook aan bij de oproep tot een institutionele culturele boycot en we moedigen iedereen om ons heen aan om deel te nemen aan alle vormen van burgeractie en protest. Om onze stem te laten horen en druk uit te oefenen op nationale en internationale instanties om een einde te maken aan de voortdurende schendingen van de mensenrechten van het Palestijnse volk.

Lees meer over de boycot op: www.cultureleboycotisrael.nu.

Delen

Beweging aan Beweging uit